E FUNDIT: Pas 40 ditësh në terapi intensive, binjakët fitojnë betejën me koronavirusin..

Pas 40 ditësh terapi intensive, binjakët Sibel dhe Saraj fatmirësisht ka arritur të fitojnë betejën me koronavirusin. Lajmin e njoftoi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook”. “Jeta triumfon” kështu është shprehur ministrja teksa ka publikuar foton e binjakëve nga materniteti “Mbretëresha Gerladinë”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT