Dafina Zeqirit I Rrodhën Lotët Nga Gëzimi Për Vjosa Osmanin

Dafina Zeqirit I Rrodhën Lotët Nga Gëzimi Për Vjosa Osmanin

Dafina Zeqiri i është gëzuar lajmit për zgjedhjen e Vjosa Osmanit, Presidente të Republikës së Kosovës.

Këngëtarja hyri në rrjete sociale për të treguar publikisht se asaj i dolën lo t gëzimi, njofton Klan Kosova.

Në një postim në Instagram, Dafina shkroi: “Vajzat e kan vendin vetem aty ku vet e deshirojn” Çdo gje eshte e mundur dhe mund te behet realitet! Urime”.

Vjosa Osmani është gruaja e dytë presidente e vendit, pas Atifete Jahjagës… sht1p me p0shte dhe sh1k0 v1dj0n e saj