Antonela ha turpin me buke: Të pëlqej akoma… Atdheu: Për dashuri i thyej rregullat..

Atdheu është rikthyer në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit. Atdheu tha se e bëri publike pas akuzave që i bënte Antonela në studio ndërsa ajo i tha se ishin të nxitura nga puthja me Sarën. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Në përfundim të sqarimit, Antonela kërkoi që të rikthehej Atdheu në program ndërsa pritet të merret një vendim. Atdheu: Edhe deklaratën kur e bëra, e dija që do dal i pabesë dhe legen, por krenaria u lodh nga ofendimet e tua si në prapaskenë, si në skenë. Dhe kur isha me Covid, më shajte në studio dhe nuk më le i qetë të kthehesha. Ajo më acaroi mua.

Antonela: Normal që e kam thënë se isha xheloze se ishe puthur me Sarën. Atdheu: Pse e mbajte? Antonela: Pse nuk e dalloje ti? Atdheu: Jo. Antonela: Të lutem. Atdheu: Pse nuk e the publikisht? Antonela: Prisja ta thoja në takim. “Po më vjen keq se s’doja të dilja ashtu. Më kanë ngelur ca gjëra peng, më ngeli peng që nuk e bëra një takim me ty,” tha Atdheu. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT