Nuk U Ndal Dot! Xhensila Myrtezaj Shtatzënë Për Herë Të Dytë? Mikesha E Nxjerr “Zbuluar”

Nuk U Ndal Dot! Xhensila Myrtezaj Shtatzënë Për Herë Të Dytë? Mikesha E Nxjerr “Zbuluar”

Një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar janë padyshim Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Besi dhe Xhensila janë bekuar prej më shumë se dy vitesh me fëmijën e tyre të parë, Ajkën vogëlushen shumë të ëmbël që mami dhe babi e publikojnë herë pas here edhe në rrjetet sociale. Por Instagrami i Xhensilës është kthyer së fundmi në një burim dyshimesh se këngëtarja është në pritje të fëmijës së dytë… me p0shte dhe sh1k0 v1dj0n e pl0te

Tashmë të gjithë e dinë p asionin e këngëtares për palestrën dhe format perfekte për të cilat g jente gjithmonë vend në Instagramin e saj. Por ndryshe po ndodh së fundmi ku ajo ka e leminuar plotësisht këto foto dhe po zon e veshur vetëm me rr oba të cilat i mbulojnë barkun.

Kujtojmë se edhe kur fshihte sh tatzëninë me Ajkën, këngëtarja veproi në këtë formë Një tjetër detaj që ngriti dy shime është komenti i saj në Instagramin e bl ogeres shqiptare e cila zbuloi se është në pritje të fëmijës së tretë. “Urime zemër”, shkruan Xhensila në postin e saj. “Urime edhe ty”, ja kthen b logerja duke zbuluar hapur shtatzëninë e këngëtares. Gjithsesi jemi në pritje që këtë lajm të ëmbël ta ndajnë vetë çifti…. p0shte dhe sh1k0 v1dj0n e pl0te