MARINA VJOLLCA MERR VËMENDJEN E FANSAVE ME DEKOLTENË E HAPUR….

MARINA VJOLLCA MERR VËMENDJEN E FANSAVE ME D EKOLTENË E HAPUR….

Marina Vjollca është ndër prezantueset më të preferuara për a udiencën e gjerë.

Bukuroshja bionde përmes rrjeteve sociale shpesh sjell të pathëna nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Sikurse çdo javë tjetër, edhe kësaj radhe Marina ka publikuar s etin e ri fotografik.

Ajo u pa e veshur me një fustan, d ekolteja e të cilit i vinte bukuroshes në pah g joksin e f ormësuar.

Po ashtu këmbët e t o nif ikuara u theksuan në kamerë, derisa ajo merrte lëvizje të ndryshme.

Flokët i kishte më me vo lum në këtë paraqitje, kurse makijazhi ishte i realizuar mjaft profesionalisht, theksojmë se se Marina është e angazhuar me emisionin e saj, që quhet “Klanifornia”.