(Video) Gazetari i thotë të punoj me pagesë në Dubai me sheikë, Missi shqiptar: Kam dy fëmijë dhe burrë o rrot k**i, do të q* ropt..

Ronaldo Sharka ka futur në kurth ish miss-in Silvana Bushati, ne programin EXPULS! Me pretekstin se ka lënë punën në RTV Ora dhe po krijon një media online në bashkëpunim me një sheik arab, Sharka fton Silvanën për bashkëpunim, por pasi ajo nuk pranon, diçka tjetër ofrohet. Gazetari i kërkon ish miss-it të bëhët eskortë, për të shkuar më sheikun pasi të dy ata do të mbulohem me para nëse Silvana pranon, por pas kësaj oferte debati kaloi në dhunë fizikë ndaj gazetarit. Ndiqni videon e plotë për më tepër! JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU