Gazetarja e Top Channel fillon të qaj teksa merrte vaksinën, ja çfarë ndodhi…

Ka nisur pasditen e sotme vaksinimi per gazetaret dhe operatorët ne terren, te cilesuar nga Ministria e Shendetesise si nje grup i rriskuar. Nderkohe, ne shenje edhe solidarizimi gazetarja Genta Popa, zgjodhi ta merrte dozën e parë të vaksinës anti-Co/vid live nga studio e lajmeve të Top Channel live. Me lot në sy spikerja e lajmeve i bëri apel të gjithë qytetarëve të vaksinohen, duke kujtuar dhe kunatin e saj të ndjerë, Kujtim Prodani, i cili ndërroi jetë pak kohë më parë pikërisht nga korona. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT