E papritur/ Gazetarja po raportonte direkt por qeni vjen me vrap dhe ia merr mikrofonin nga dora

E papritur/ Gazetarja po raportonte direkt por qeni vjen me vrap dhe ia merr mikrofonin nga dora

Një qenush i gu xim shëm i ka marrë mikrofonin shumëngjyrësh një gazetareje që po jepte direkt lajmet e motit, dhe është l argu ar bashkë me të.

Gazetarja ruse Nadezhda Serezhkina sapo kishte nisur r aportimin e saj për ng rohjen e motit në Moskë kur u nd ërp re papritur nga qeni miqësor që mori me dhëmbë mikrofonin për të luajtur dhe u l argua bashkë me të.