Arbenita Ismajli Tróndit Rrjetin Me Foto Nga §htrati “Dua Dikë Që Më Kënaqë”.

Arbenita Ismajli Tróndit Rrjetin Me Foto Nga §htrati “Dua Dikë Që Më Kënaqë”.

Arbenita Ismajli ka publikuar imazhe nga sht rati.Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan me ndjekësit në rrjete sociale imazhe të ndryshme në të cilat duket mjaft bukur. Arbenita së fundmi ka publikuar disa fotografi të reja, në të cilat shihet duke qëndruar në sht rat. per me tper sht1p p0sh,te dhe ju dal1n pa,mjet e saj te pl0ta