Ky detaj po “çmend” fansat! Vajza që është zhveshur para Stresit është Jasmina…

Emisioni i dashurisë “Përputhen” është më i shikuar momentalisht, prandaj edhe personazhet e tyre janë mjaft të përfolur. E një prej konkurrenteve që është në mesin e më të komentuarave është pikërisht Jasmin Kadriu. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Vajza bukuroshe prej disa javësh vijon takimet dhe shprehjen e pëlqimit reciprok me Andin, por jo rrallë herë “thumbon” dhe konkurrentet e tjera, si në emision ashtu edhe në rrjetet sociale. Mirëpo së fundmi, po qarkullojnë disa thashetheme se ajo është vajza e cila është zhveshur para Stresit në emisionin “Roped With Olsi”. Këtë nuk e themi ne, por faqe të ndryshme në TikTok dhe fansa të shumtë në videon e emisionit në YouTube, siç mund t’i shihni më poshtë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU