ENCA NDRYSHON TËRËSISHT, NGA BIONDE NË NJË BRUNE TËRHEQËSE

ENCA NDRYSHON TËRËSISHT, NGA BIONDE NË NJË BRUNE TËRHEQËSE
Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, di shpesh të befasojë publikun dhe fansat e saj të shumtë.

Ndonëse njihet për guximin e saj, bukuroshja së fundmi ka bërë një ndryshim të madh në dukje, duke nd ërruar stilin e flokëve.

Ajo ka vendosur të largohet nga stili prej biondeje, teka ka lyer flokët me një ngjyrë më të errët, më ndryshe ngaqë ishim mësuar.

Këtë e bëri ditur përmes postimeve që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram.

Ajo vjen e mahnitshme, përkundër se e kishte shumë të vë shtirë të bënte këtë ndryshim në pamje.

“Epokë e re, Enca e re”, është përshkrimi që ia ka vënë njërës fotografi të publikuar në InstaStory.

Artistja Haxhia këto ditë ka qenë mjaft e angazhuar në promovimin e filmit të ri “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit, në të cilin ka një nga rolet kryesore.
Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..