TUNES NUK IA LEN SHEJ N DARJA NGA PATRISI, E ‘NXEHTË’ NË FOTON E FUNDIT…

TUNES NUK IA LEN SHEJ N DARJA NGA PATRISI, E ‘NXEHTË’ NË FOTON E FUNDIT…

Altuna Sejdi, e njohur nga të gjithë me emrin ske nik Tuna ka kohë që po i mungon sk enës së muzikës.

Kënga e fundit mbetet “Amoni” që ajo e publikoi në tetor të vitit 2019, dhe që prej atëherë nuk u pa më me ndonjë projekt të ri muzikor.

Gjithashtu edhe ndarja nga Patris Berisha ka qenë shumë e përfolur në mediat rozë, pastaj vendimi i këngëtares për t’u kthyer të jetojë në Shkup bashkë me djalin, Tianin.

Por, së fundi bukuroshja ka publikuar një fotografi, ku shihet shumë j oshëse dhe në fo rmë.

Si duket ajo është gati të bëjë rikthimin e saj në industrinë muzikore.