NJIHUNI ME MOTRËN E XHENSILES TË CILËN ASNJËHERË NUK E PUBLIKOJ

NJIHUNI ME MOTRËN E XHENSILES TË CILËN ASNJËHERË NUK E PUBLIKOJ

Që kur doli në skenën muzikorë, këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj, ka marr zemrat e publikut.

Ajo njihet për bukurinë, elegancën dhe sharmin të cilin gjithmonë e percjell në fotografi, emisione e intervista të ndryshme, shkruan infokosova.

Por, në anën tjetër, jetën e saj personale mundohet ta mbaj më large publikut.

Kr ijuesja e shumë hiteve ka një motër me të madhe të quajtur, Alba, të cilën asnjëherë nuk e kemi parë në publik.