Meda me gruan nisin pushimet në Dubai, por çka po ndodh me Lulen??

Meda me gruan nisin pushimet në Dubai, por çka po ndodh me Lulen??

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe gruaja e tij , Lulja, po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.
Çifti këtë kohë kanë shkuar të kalojnë pushimet në Dubai, përcjell ORAinfo.

Nga atje, Meda ka publikuar një foto ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin.
E ajo që mori gjithë vëmendjen janë padyshim k ilogramët e tepërt të Lules.