Nuk do ta besoni, por kështu lutet në Xhami vajza e Lutfi Hazirit

Nuk do ta besoni, por kështu lutet në Xhami vajza e Lutfi Hazirit

Vajzat e Lutfi Hazirit ka disa ditë që janë në Egjipt, ku nga atje nuk po hezitojnë të sjellin fotografi e video duke treguar atmosferën.

Erdhën me foto nga më të ndryshmet, prej tyre edhe pr.ovokuese.

Ndërsa, njëra nga vajzat Kënga ka ha bitur rrjetin me fotot e fundit të postuara në Instagram.

Veshur në të zeza në një Xhami në Egjipt ajo i ka ngritur duart lartë dhe po lutet./Infokosova