Shikojeni se çka i ndodh Dua Lipës në Meksikë, ndërhyn S igurimi (PAMJE)

Shikojeni se çka i ndodh Dua Lipës në Meksikë, ndërhyn Si gurimi (PAMJE)

Këngëtares kosovare Dua Lipa, përgjatë kohës sa po qëndronte në Mexico City të Meksikës, iu është h edhur në trup një fanse drejt saj, teksa po largohej nga një objekt në qendër të kryeqytetit. Fituesja e çmimit ‘Grammy’ së fundmi po qëndronte atje për të filmuar një re klamë të firmës ‘Yves Saint-Laurent’, njoftojnë mediet meksikane /Pamje mePosht

Siç shihet në video, fansja kalon hekurat e s igurisë dhe tenton t’i h idhet në trup Dua Lipës.