Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes? Dyshja nisin thu mbat me njëri-tjetrin

Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes? Dyshja nisin th umbat me njëri-tjetrin

Pak kohë më parë u zbulua lidhja e Teas dhe Beartit, pasi fotot e tyre duke u puthur bënë xhiron e rrjetit. Pasi e pranuan dhe vetë publikisht, ata nuk i kursyen fotot dhe dedikimet ro mantike në rrjete sociale. Mirëpo së fundmi dy shohet se diçka ka ndodhur.

Dyshja po pë rfliten për një ndarje të mundshme dhe shkak janë bërë postimet e tyre në Instagram. Pak ditë më parë, Tea, Bearti, mamaja dhe motra e Beartit dhe shoku i ngushtë i Teas u nisën drejt Turqisë për të festuar ditëlindjen e Teas. Mirëpo nuk dihet çfarë ka ndodhur sepse në një bashkëbisedim me ndjekësit, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ ka treguar se nuk është e lumtur dhe se nuk e ka festuar ditëlindjen.