Genta Ismajli Rrëfen Njohjen Me Biznesmenin Huseyin Usta: U Takuam Në Një Restorant, Më Dhuroi Një Lule Dhe Me Atë U Dashurova.

Genta Ismajli Rrëfen Njohjen Me Biznesmenin Huseyin Usta: U Takuam Në Një Restorant, Më Dhuroi Një Lule Dhe Me Atë U Dashurova.

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, prej afro dy vitesh është duke shijuar lidhjen me bi znesmenin turk, Huseyin Usta.

Artistja së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” në një lidhje ‘Skype’ ku ka folur më në detaje për r omancën e saj.
Ajo ka treguar se si është njohur me Ustan dhe se si ia ka fituar zemrën, duke bërë të ndajë shumë gjëra me fansat e publikun.

v1de0