Fëmija ulur mbi varr që tmerron njerëzit… (Video)

Videoja e një kukulle të ulur në një varr duke ndjekur me sy kamerën, është bërë shumë shpejt virale. Njerëzit janë tmerruar nga kukulla “Chucky style” dhe e kanë cilësuar atë si një djall të veshur me të bardha. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Ajo ka dhëmbë e flokë, ç’ka e bëjnë të duket si e vërtetë. Videoja ka marrë më shumë se 341,000 shikime në vetëm katër ditë. Pranë kukullës së frikshme është një shishe e foshnjës plot me lëng të kuq gjaku. Lodra thuhet se është regjistruar nga një grua në Brazil dhe që atëherë është shfaqur në median meksikane. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU