Vjehrra e Teas e ‘djeg’ vallëzimin nëpër ndeja.

Vjehrra e Teas e ‘djeg’ vallëzimin nëpër ndeja.

Ish konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të komentohet ende për jetën të cilën bën.

Pa dyshim se Tea dhe Bearti, janë ndër çiftet me të komentuara të kohës.

Familja e Beartit, thuajse ka marrë vëmendje të madhe në media, që nga konfirmimi i lidhjes me Tean.

Përveç bukurisë sharmit të cilën e përcjellin çdo herë, është nëna e Beartit, Ardita ajo e cila jeton një jetë moderne.

Në një video të publikuar nga Tea, shihet se si vjehrra e saj e ‘dj eg’ vallëzimin nëpër ndeja së bashku me fëmijët e saj.

E kush nuk do ta donte një vjehërr të tillë