Po transmetonte ‘live’ emisionin e mëngjesit, prezantuesja e njohur humbet ndjenjat dhe rrëzohet në mes të studios (VIDEO)

Teksa ishte në transmetim ‘live’ një incident i rëndë i ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm gazetares së njohur të televizionit grek ANT1. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Prezantuesja Konstantina Klokotara u ndje keq dhe humbi ndjenjat duke u rrëzuar në tokë. Gjithçka ndodhi gjatë transmetimit live. Dy bashkëprezantuesit e tjerë nxituan menjëherë të ndihmonin kolegen e tyre. Pas këtij incidenti, transmetimi televiziv u ndërpre për disa minuta. Gazetares iu dha ndihma e parë dhe aktualisht ajo është në gjendje të mirë shëndetësore. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU