Gruaja E Parë I N dërroi J etë Pasi Lindi Djalin/ Alban Hoxha Flet Për Herë Të Parë Për Lidhjen Me Çiljeta Xhilagën: Unë

Gruaja E Parë I Nd ërroi Je të Pasi Lindi Djalin/ Alban Hoxha Flet Për Herë Të Parë Për Lidhjen Me Çiljeta Xhilagën: Unë

Portieri i njohur Alban Hoxha ka folur sot për raportin që ka me këngëtaren Çiljeta Xhilaga, por si gjithmonë, i re zervuar, pasi çifti nuk dëshiron që të ndajë de taje nga jeta personale me publikun.
Teksa ishte i ftuar këtë mëngjes në ‘Wake Up’, Albani tha:

“Kjo është një zgjedhje që nuk duam të bëjmë publike, janë gjëra personale. Kështu që nuk kemi çfarë ndajmë me publikun. Unë u zgjova i pari sot. St ërvitjen e kam herët në mëngjes, kështu që duhet të çohem herët, përveç asaj pjesës që nuk mund të ngrihesh në minutën e fundit dhe të shkosh në stë rvitje”.

I pyetur nëse është mashkulli që i përgatit kafen e mëngjesit partneres, portieri tha:

“Jo jo, deri të kafja jo. Unë çohem pi kafen te lagja, nuk bëj zhurmë kur çohem herët, që mos e b ezdis”.

Çiljeta dhe Albani janë prej disa kohësh në një lidhje mes tyre, që herë pas here ka pasur dhe kr izat e saj, por duket se tani ma rrëdhënia mes të dyve është bërë më s erioze, dhe ata kanë nisur dhe j etesën së bashku, ndërsa planet për një fëmijë duket të jenë ende larg.
Shtyp hapesiren r e kl amuese dhe shikoni videon e plote: