“Me tanga të zeza gangsterja e Elbasanit nuk i ndahet avazit, thyen çdo limit”

“Me tanga të zeza gangsterja e Elbasanit nuk i ndahet avazit, thyen çdo limit”

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë për shkak të l injave të saj dhe

fotove p rovokuese që poston. Është e ditur tashmë që ajo është fanse e muzikës hip-hop dhe shpesh poston video duke kë rcyer në mënyrë s e n su ale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet