Duda Balje ‘çmend’ rrjetin me ngjyrat kuq e zi.

Duda Balje ‘çmend’ rrjetin me ngjyrat kuq e zi.

Duda Balje është një nga politikanet më aktive në rrjetet sociale ku nuk heziton të sjellë fotografi të ndryshme nga përditshmëria përpos atyre të politikës.

Disa ditë më parë ajo postoi një fotografi veshur me bluzë me flamurin e Kosovës.

Ndërsa së fundi ajo ka zgjedhur ngjyrat kuq e zi.

Bluzën e zezë e ka k ombinuar me buzë të kuqe dhe po duket bukur si gjithmonë./Infokosova/