U dashurua me poIicin 10 vite më të madh? Dalin detajet e rënda nga vrasja e shqiptares…

Adoleshentja e identifikuar si Maria Hyseni banonte me familjen e saj në Trikala ndërsa kur u gjet e paj.etë raportohet të ketë pasur g.oditje të shumta në fytyrë e trup. Mediat greke raportojnë se për të gjetur shkakun zyrtar të vd.ekjes së vajzës do të priten rezultatet e aut.opsisë që do të bëhet ditën e sotme në Larissa ndërsa hetimet për ngjarjen vijojnë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Raportohet se një oficer policie ka pranuar se është takuar me 16-vjeçaren para se ajo të ndërronte jetë por ka sqaruar se pas takimit ai e ktheu vajzën përsëri. Polici thuhet se ka ardhur nga Athina. 26-vjeçari dëshmoi se, kur ai u largua nga vendi i takimit, adoleshentja ishte mirë dhe nuk tregoi asnjë shenjë shqetësimi. Siç tha ai, për vd.ekjen e saj e mori lajmin të nesërmen nga mediat. Në të njëjtën kohë, motra e Marias ka dë.shmuar se të martën në mbrëmje, ajo kishte lënë takim me 26-vjeçarin në sheshin Trikala. Sipas saj, në videot që i treguan asaj nga policia, ajo pa që motra e saj po dilte nga makina e tij dhe po shkonte vetëm për në kodrën e Profitis Ilias, ku u gjet e vd.ekur disa orë më vonë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT