Pamje tmèrri! Mjeti përfundon poshtë kamionit, nxirret një trup i pajetë pas dy orësh punë (Video)

Është konfirmuar një vik timë nga aks/identi i rë/ndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër-Lezhë, ku një kamion vuri poshtë një makinë tip “Benz”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “BalkanWeb” se pas më shumë se dy orësh është nxje/rrë nga automjeti një tr/up i paj/etë, ndërsa nuk dihet ende identiteti i vik timës. Ndërkohë, gazetari Ndreka sjell dhe pamje nga vendngjarja, ku shihet se makina është futur e gjitha poshtë kamionit, duke u shtypur plotësisht. Shihet momenti kur makina e shk/atërruar është nxjerrë nga kamioni. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU