“Kejsi Medinin e grabisin në emision, ku shpërthen në lotë, reagimi i babit të saj, Sabianit, do t’iu prek shumë”

“Kejsi Medinin e grabisin në emision, ku shpërthen në lotë, reagimi i babit të saj, Sabianit, do t’iu prek shumë”

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” mysafir ishin këngëtaret e mirënjohur nga Shqipëria, Sabiani dhe vajza e tij, Kajsi Medini.

Në një moment ata b efasohen në emision kur Kejsin e gra bisin disa njerez te panjohur, shkruan infokosova

Shikoni r eagimin e babes se saj Sabianit!

Shiheni minuten e 52 te emisionit!