Ditë ZlE për Presidenti Erdogan/ Humb jetën njeriu i afërt i tij: Thuhet se i ka dhënë fund jetës

Mehmet Ali Bulut, oficer i pol ici es në Drejtorinë e Mbrojtjes Presidenciale u gjet i vd e k ur të martën në banesën e tij. Ai dyshohet të ketë kryer vet ëv r as j e.

Kolegët e ofi cerit Mehmet Ali Bulut gjetën tru pin e vd ek u r kur shkuan në banesën e tij për ta kontrolluar pasi ai nuk doli në punë dhe telefoni i tij ishte fikur, njofton gazeta Cumhuriyet. Truproja e presidentit citoi dy persona me inicialet C.B dhe A.Ö., duke thënë se “unë do t’i kisha trajtuar mirë punonjësit tuaj dhe t’i pyesja se si janë”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT