U nda nga Eduarti? Arbana poston foton nga makina dhe shkruan: Përse duhet të përfundonte jeta ime kështu..!!

Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë në rrjetet soc.iale disa momente me partnerin e saj në makinë, regjisorin Eduart Grishajn.Arbana ka zb uluar se tashmë nuk dëgjon më muzikë në makinë por ndeshje futbolli. Moderatorja pu.blikoi disa video ku shfaqet në makinë dhe ank.ohet për fak tin që Edi po sheh nd eshjen teksa kujton kohët kur dikur dëgjonte muzikë gjatë udhëtimeve të tyre..JU ft0jm te nd1qni v1de0n e pl0te p0shte: