64-vjeçarja e Perputhen “ç mendet” pas këtij politikani shqipëtar…

64-vjeçarja e Perputhen “ç mendet” pas këtij politikani shqipëtar…

Luljeta ishte f enomeni i Perputhen 40 e cil u prezantua mbremjen e se dieles.

64 vjecarja ishte beqare dhe u shpreh qe i pelqente te udhetonte, palestra si dhe ishte mjaft e mbajtur.

Por duket se Luljeta qenka a dhuruese e f lakte e kryeministrit Edi Rama.

Bl ogeri Olti Curri ka publikuar ne Instagram nje foto me me te Rames por ajo c’ka mori vemendjen ishte pikerisht komenti i Luljetes.

”Mbreti i Shqiperise”– shkruan ajo duke e shoqeruar me nje em oji zemer te kuqe