Kejvina Kthjella bëhet n ostalgjike/ Kujton kohën kur dilte pa b*ekë në televizor

Kejvina Kthjella bëhet no stalgjike/ Kujton kohën kur dilte pa b*ekë në televizor

Modelja ka publikuar një fotografi nga koha kur doli në ekran. Modelja e njohur shqiptare për licnjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video duke po zuar jo shëse për ndjekësit e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur afro 700 mijë.

Së fundmi modelja ka kujtuar kohën kur doli në ekran pa të br endshme teksa edhe asokohe u diskutua shumë fakti se a kishte veshur të br endshme apo jo.

Kjo video tashmë paska marrë më shumë se 15 milionë shikime dhe modelja e bëri të ditur këtë duke e p ostuar një fotografi të videos në Instastory. “Paskam bërë namin 15 mi lionë, pse nuk thoni ju”, ishte shkrimi i Kejvinës mbi fotografinë e postuar.