Qesharake apo? U infektuan të dy, Ami dhe Ermali rrëfejnë b.etejën me Koronavirusin.

Qesharake apo? U infektuan të dy, Ami dhe Ermali rrëfejnë b.etejën me Koronavirusin.

Çifti shumë i dashur për publikun, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në “Dua të të bëj të lumtur”. Gjatë intervistës me moderatoren Arbana Osmani, dyshja rrëfyen b etejën me Koronavirusin.

“Në fillim thonim “Jo m se nuk është Covidi”, por doli që ishte. Megjithatë e kaluam lehtë”, treguan ata.

Më tej, Ami dhe Ermali folën dhe për historinë e tyre të bukur të d ashurisë. Ami tha se 10 vitet e tyre si të martuar kanë qenë shumë intensivë për ta, por shumë të lumtura.