Na befasoi Enca s’ka l imite publikon pamjet me p ullë të k uqe ku i duken zëre sheshit dhe thotë: Ai në takim me mua fliste për….

Na befasoi Enca s’ka li mite publikon pamjet me p ullë të ku qe ku i duken zëre sheshit dhe thotë: Ai në takim me mua fliste për….

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga personazhet më të pëlqyer e përfolur të show bizz-it shqiptar.

Bukuroshja numëron 2.3 milionë ndjekës në rrjete sociale dhe shpesh poston dhjetëra foto për të mbajtur të p ërditësuar fansat.

Në postimin e fundit, 25-vjeçarja është shfaqur e veshur me një fustan të zi, që ia nx jerr më në pah gj oksin e b ëshëm. Ndërkohë, flokët i ka të kapura lart sipër kokës, ndërsa ka preferuar të aplikojë një makijazh të lehtë.

“Në takim me mua, ti diskuton për fëmijërinë dhe unë pr etendoj se më intereson”, ka shkruar ajo në përshkrim.