Tayna problem me fansin në koncert, reagimi i saj dhe ndërhyrja e tr uprojës

Tayna problem me fansin në koncert, reagimi i saj dhe ndërhyrja e t ruprojës

Taynës i ka ndodhur një ng jarje aspak e këndshme në koncertin e fundit.

Teksa po këndonte në një prej cl ubeve të nat ës, Tayna është afruar pranë publikut për t’i përshëndetur, por një fans nuk ia ka lëshuar dorën.

Në videon e publikuar në Instagram shihet sesi reperja habitet nga ky veprim dhe i kërkon fansit ta lëshojë. Më pas Tayna e heq dorë me fo rcë dhe ndërhyn b adigardi.

Reperja largohet nga ajo pjesë e sk enës e madje nuk vazhdon më as këndimin.

Ndiqni këtë moment në videon e mësipërme të cilë reperia e ka publikuar edhe vetë e InstaStory.