PAS PUSHIMEVE ME MOZZIKUN NË DUBAI, KËSHTU PO I KALON ORËT E VONA LOREDANA

PAS PUSHIMEVE ME MOZZIKUN NË DUBAI, KËSHTU PO I KALON ORËT E VONA LOREDANA

Pas pushimeve në Dubai me Mozzikun dhe Hanën, Loredana është kthyer në studio për këngët e reja.

Ajo në orët e vona të natës ka postuar një fotografi në të cilën la të kuptohet që ka nisur punën për projektet e reja.

Në një imazh bardhë e zi, reperja ka et iketuar producentin e saj Miksu.

Ndryshe, kujtojmë që Loredana është rikthyer me babain e vajzës së saj, reperin Mozzik./Blic/