Leku letër! Noizy nxjerr “malin me para”

Leku letër! Noizy nxjerr “malin me para”

Të jetosh në luks jo të gjithë e kanë fatin! Reperi Noizy duket se ka fatin të rrethohet nga luksi të cilën e e ksp ozon shpesh here.

Së fundmi në Insta teksa shfaqet nga automjeti i tij luksoz para Noizyt duke një “mal me para” dhe komenti që i ka lënë fotos është goxha th umbues për kundërshtarët.

“Është thjesht sa për video”, shkruan reperi si mbishkrim në postimin e tij. /albeu.com/