“Isha me gruan e filanit”, Gjyste Vulaj befason: Kam bërë s*ks me burrin, por përveç burrit une…!

“Isha me gruan e filanit”, Gjyste Vulaj befason: Kam bërë s*ks me burrin, por përveç burrit une…!

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka treguar detaje rreth jetës së saj personale. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Gjystja tregoi njohjen me bashkëshortin

e saj dhe foli për jetën e tyre in.time.E pyetur për të dashurit e saj dhe tr.adhtitë, këngëtarja tha se i vetmi mashkull, që ka pasur në jetën e saj është pikërisht bashkëshorti, Sokoli. …