Foto/ Vjen reagimi i Fjolla Morinës pasi gjykata e la në bu rg nga a rratia që bëri bujë

Foto/ Vjen reagimi i Fjolla Morinës pasi gjykata e la në bu rg nga a rratia që bëri bujë

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina e cila prej më shumë se një muaji ndodhet në arr ati, vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale duke i bërë ka rshillëk p olicisë.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram një foto dhe video ku shihet së bashku me miken e saj dhe partnerin Fisnik Syla.

Krahas një videoje, Fjolla shkruan: Kiss (puthje) prej neve.

Kujtojmë se Gjykata ndryshoi masën nga ‘ar rest shtëpie’ në ‘ar rest me b urg’ për këngëtaren e cila shkeli m asën dhe prej një muaji ndodhet në ar rati.

Këngëtarja u a rrestua disa muaj më parë pasi u kap me a rmë në çantë në përpjekje për të kaluar kufirin nga Kosova në Shqipëri.