O Me Qëllim E Kam Mar Gruan Prej Katundi, Më Kn,aqi Se Kurr Nuk Din Me….

O Me Qëllim E Kam Mar Gruan Prej Katundi, Më Kn,aqi Se Kurr Nuk Din Me….

Mirmrama kaloma kit shkrim te faqja anonim ju lutem.Un jam ni burr 37 vjet gjith jeten tem veq i kom ndrru grat jam kan i martum 5 her edhe 2 her tjera i fejum po qe su ardh momenti deri te martesa.Jam djal a zgan dy fjal nuk guxon me mi than gruja se qashtu jom rrit qashtu e kam pa baben mixhen dajt krejt me qasi fryme po si shqiptart ma veq kush trren se gruja gjith maltretuet te na.Un jam rrit ne gurbet si fmi ppata shku aty nmoshten 17 vjeqare mas pari nejta te daja tani te ni kusheri tani krejt ma von te ni sebep i daje se punojshum bashk.Deri sa i mora kamt e mija iShtjjypp rrekllamenn me posshtte dhe shiikjoo vijjdeon e plotte.

bana pak do pare edhe kurr sja kom qk oq qefit more skam lan ven pa shku e pa e pa boten skam lan femen te huj pa e kap qfar do a te zeze a kineze a tulifare po mas shumti mi kajke rusinkat se jan te buta.Me ja nis me kallzu pse jam nda me 7 grat e mija duhet me shkru nja ni sahat po ashtu po pritoj veq po i bi shkurt sa tmuna do momente tparen e lash se bertitke shum veq us htojke shpija kur be rtitke ajo qka osht ma e ke qja edhe naens tem ja rr itke zanin e gj ujke me fjal se u kan e ks e pata lan atje deri sa tja bojsha letrat po mas 2 muje e.Shtjjypp rrekllamenn me posshtte dhe shiikjoo vijjdeon e plotte.