Moderatorja Shqiptare tregon për herë të parë: Shkova të hiqja fë.mijën, nuk i thashë burrit por ai

Moderatorja Shqiptare tregon për herë të parë: Shkova të hiqja fë.mijën, nuk i thashë burrit por ai

U shtruesi i detyrës së kryetarit të PDK’së, Enver Hoxhaj, ka thënë se pret nga i pari i VV’së i cili me

gjasë do të bëhet kryeminstër, Albin Kurti, .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të h apn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…