Big Mama sot feston ditëlindjen, sdo besoni sa vjet mbush??

Big Mama sot feston ditëlindjen, sdo besoni sa vjet mbush??

Big Mama përmes një feste ka grumbulluar disa nga miqtë e ngushtë për të festuar ditëlindjen.

Në Instagramin e saj, ajo postoi fotografi dhe video nga ndeja e organizuar ku shihet një ambient tejet festiv.

Përveç, të ftuarve të pranishëm në festë ishin edhe këngëtari Robert Berisha dhe Ramadan Krasniqi-Dani të cilët kënduan edhe disa këngë.

Ndryshe, Big Mama ka mbushur 35 vite./Lajmi/