Komentuesja i thotë Adelinës “Je bë si plakë”, nuk do ta besoni si ia kthen këngëtarja…

Komentuesja i thotë Adelinës “Je bë si plakë”, nuk do ta besoni si ia kthen këngëtarja…

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri ka arritur të jetë ndër emrat më të pëlqyer në skenën muzikore duke u dalluar për secilën paraqitje të saj.

Ajo arriti të behët e përfolur që nga lidhja me mi liarderin Sejoza Markov më të cilin ka një djalë të quajtur Jon.

Adelina është duke shijuar jetë lu ksoze që ndanë imazhe të ndryshme nga vendet përrallore që i viziton dhe duket më e lumtur se kurrë.

Tash e ca ditë është duke shijuar pushime në Zvicër, vend ky tejet atraktiv e që më shumë po e zbukurojnë çifti me paraqitjet e tyre.

Adelina së fundmi ndau një imazh, ku mori komente nga më të ndryshmet e që shumica ishin kritika për paraqitjen e saj,

Më shumë u veçua komenti i një vajze: “Se di pse je prish je ba si plak , me nje femij ce ke ber dhe u bere plak pse kshu mi goc”

Adelina i’u përgjigj: “zemer pse ke kaq ml lef ti ?

Po ste pelqeva ty dhe te dukem plak athua pse me ndjek?? Po dhe pleqeria nuk esht gje e ke qe , une nuk i fri gohem perkundrazi.

Siduket paske shume k omplekse dhe jeton me jeten e te tjereve, te kuptoj plotesisht zemer po meru me veten pak dhe mundohu te jesh e luntur mos u mer me mua e dashur se une j eten e kam ne tereze kte ta them si keshill .

Tjeter her shkruaj me profilin tat ta shofim su ratin ty sa e bukur je mos shkruaj me profile f allco :), P.S. po je kjo ne foto shko hiqi nje 20kg zemer dhe pasraj flasim , tani e kuptova mll efin tend dhe te kuptoj plotesisht 🙂 e ke nga ko mplesi zemer me vjen k eq kjo sem undje eshte e pas herueshme.” shtoi këngëtarja. /Kosovarja/