E pu thi në buzë, bukuroshja e Big/Brother flet për herë të parë për konkurrentin e P ërputhen

E pu thi në buzë, bukuroshja e Big/Brother flet për herë të parë për konkurrentin e Pë rputhen

Konkurrenti i Pë rputhen, Edison Ramhoxha u filmuar pak kohë më parë në shoqërinë e ish-banores së Big/Brotherit, Fjorentina Halilit. Dyshja janë filmuar në momente pr ivate, duke pirë verë dhe duke u p uthur në buzë.

Menaxheri i famshëm i VIP-ave, Xhani Demika, i cili duket se ka darkuar me to, ka publikuar video të tyre në Instastory.

Por për këtë Fjorentina ka r eaguar në “Kafe Shqeto” ku ka treguar se put hjet janë svhkëmbyer vetëm për shkak të një loje.

“Para një javë ka dal lajmi sikur unë dhe Edi jemi bashkë. Por jo, nuk është e vërtët, ajo ka qenë një lojë. Kemi qenë disa miq, në një restorant të një mikut tonë. Dhe kemi qenë duke lozur. Ishte një lojë me bi don, që ne po bënim dënime. Kishim pirë edhe pak verë dhe këto gjëra is hpik vetëm miku im Xhani Demnika. Dhe mua më ra dë nimi që do pu thesha me Edisonin si Romeo dhe Zhuljeta.”, shprehet Fjorentina.

Kujtojmë se Edisoni u bë pjesë e ‘Pë rputhen’ rreth një muaj më parë, ndërsa Fjorentina në muajin nëntor të vitit që lamë pas deklaroi se është në një lidhje.