‘Çm enden komshinjtë’, moderatorja sportive nuk duron më: Zh vishet dhe bën banjo dielli në ballkon (FOTO)

‘Ç menden komshinjtë’, moderatorja sportive nuk duron më: Zh vishet dhe bën banjo dielli në ballkon (FOTO)

Moderatorja sportive Liela Kraja, mesa duket nuk i ka r ezistuar dot

kohës së mirë këtë të shtunë.Bukuroshja ka dalë në ballkon dhe ka vendosur të bëjë b anjo dielli, duke qenë se të dalësh është e ndaluar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…