Befason Vjolet Kukaj, hip mbi tavolina dhe e ‘djeg’ vallëzimin…

Befason Vjolet Kukaj, hip mbi tavolina dhe e ‘djeg’ vallëzimin…

Këngëtarja Vjoletë Kukaj, din të na surprizoj çdo herë.

Që na ndërhyrjet e saj estetike, ajo arrin të marr vëmendjen e mediave rozë, shkruan infokosova./EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne r ek,la.men 5 sekondshe

Përkundër moshës që ka , Vjoleta ka lënë me gojë hapur fansat e saj duke hipur mbi tavolina e duke vallëzuar për nd erë të përvjetorit të Pavarsisë së Kosovës.

Ajo shihet e veshur me tuta e ku duket mj aftë e lezetshme./infokosova/EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Lojtës Videosh