Mërgimtarët po martojn qikat shqiptare dhe kur po i dërgojn në Gjermani vetëm ma ltretime ju bëjn dhe…!

Mërgimtarët po martojn qikat shqiptare dhe kur po i dërgojn në Gjermani vetëm ma ltretime ju bëjn dhe…!

Anonime.Pershendetje per lexusit.deshta me tregu hi storin tem me plot dhe mbje. Ish burrin ma kan gjet te familjes edhe jom kon dakort veq let jet djal i mir edhe tjeter sum ka interesu edhe aj dojke qik te te familjes tmir edhe qe i njohin jom martu edhe thojn jo ska tash qika qe skan frajera jom kon nje femer qe sum ka interesu as me pas frajer edhe ka asi qika per do qe menojn qe ska…un jom.

Kon e pa pergadit per je ten edhe qe ka asi njerz aq te po shter qe mujn me bo aq sene te u lta pervoja um ka msu jom kon 21 kur i kom pe rjetu senet qe shum kush poj merr haj gare po vin e po marrin qika te kosoves e kur i qojn ne gjermani veq m altretime ju bojn kurgju tjeter hiq un jom kon e martume per pak koh shum se si jom shku e kom pa qe je t me qat djal skom edhe e pata kuptu qe aj kish pas lidhje tgjat me gjermank edhe masi kom shku un edhe para se me shku kurr k ontaktin se kish ndal.

Edhe aj ish pas kon hala i das hurum me at qiken e mu nshpi e koh pas kohe ma bojke ty veq per bab e nan tkom marr e qesi fjal per mu jon kon shum, se na t e dit tu e l ut Zotin mema qit ni djal qe e meritoj aj ashtu um pr ovokojke me fjal edhe ni nat ma boni ish kon mir met pas ty qetu e tjetren te puna i thash meno mir qka je tu thon se qeto fjal si flet ni b urr e aq ma pak njo qe osht i martum e don me kr iju familje.

Krejt nfund jom e ndame tash se krejt i kom kallxu familjes tem edhe tash jom e tm errume p erj qetyne qkam kan ndodh ka shum e shum me kallxu po po e pe rmbylli me ni l utje Aman Bre mos u martoni veq per shkak familja po don met martu me shqiptare po qaty ku e ki ze mern me qata vazhdo e mos ja shk atrro kerkujt je ten.Allahu ju ndihmovt nmarrjen e vendimeve tdreta e tsinqerta e pa e l endu kerkon. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU