Hajde-hajde: E Papritur, Fejohet Arta Nitaj, ja dhe nje foto e saj, te gjithe e njihni burrin…

Hajde-hajde: E Papritur, Fejohet Arta Nitaj, ja dhe nje foto e saj, te gjithe e njihni burrin…

Bukuroshja kosovare, Arta Nitaj duket se i ka dhënë fund beqarisë. S’e paku kështu duket në një fotografi që ajo ka postuar në rrjetet sociale, konkretisht në “Sttory” të Instagramit.

Ajo Bukuroshja dhe aktorja kosovare ka vënë në gishttin e fejesës një unazë të rë ndë ari që është një kombinin me ari të bardhë. Arta nuk ka shkruar asgjë mbi këtë fotografi përpos që i pëlqeen ngjyra e bardhë e thonjve të saj.

Aktorja dhe modelja kosovare bën një jetë në mes të Kosovës dhe Dubait por më shumë kohën e kalon në Dubai. Kohëve të fundit ajo është parë duke luajtur edhe rolin e aktores në videokliipin e këngëtarit Butrint Imeri, konkretisht në këngën “Phantom”.

Nuk dihet a i ka dhënë fund beqarisë ajo apo thjesht ka dashur vetëm të pro vokojë pak fansat e saj, ja dhe fotoja e saj.