Pas lajmit që tronditi publikun, kolegët zbulojnë ç’po ndodh me Muharrem Ahmetin??

Pas lajmit që tronditi publikun, kolegët zbulojnë ç’po ndodh me Muharrem Ahmetin??

Në fillim të muajit tetor tronditi publikun lajmi se këngëtari shumë i dashur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Muharrem Ahmeti nuk ishte mirë nga ana shëndetësore. Ka kaluar më shumë se një muaj nga ky lajm dhe Muharremi deri tani nuk është shfaqur në ekran, ç’ka i ka shq etësuar fansat për gje ndjen e tij.

Mirëpo kanë qenë kolegët ata që kanë zbuluar se Muharremi mesa duket është mirë me shëndet e po punon për këngë të reja. “Xoxomusic” ka publikuar një video ku shfaqet duke punuar me Muharremin për këngën e tij të re dhe këtë video e ka r ipostuar edhe këngëtari.

Gjithashtu edhe Donjeta Kosumi ka postuar një foto ku tregon se po sjellë një këngë të re me Muharrem e cila titullohet “Tattoo n’zemër”.