“KaIIashi Tregon Se Cili Deputet I Ka Lënë Bakshishin Më Të Madh”

“KaIIashi Tregon Se Cili Deputet I Ka Lënë Bakshishin Më Të Madh”

Donjeta Kosumi e njohur për publikun si Ka IIashi është njëra nder femrat më të komentura në Kosovë, ajo njihet për vallzimin e mrekullueshëm që bënë në vende të ndryshme të Kosovës, gjatë intervistes së fundit, Donjeta ka treguar se cili duputet i ka lënë ba kshish më të madh.

K aIIashi tha: ‘Deputeti i Vetëvendosjes, mi ka lan 20 mijë euro verën e kaluar.’ happeni hapsiiren e më posohte dhe shik00ni emrin e tij