FOTO/ Shfaqet për herë të parë Fjolla Morina nga arr atia, si duket këngëtarja

FOTO/ Shfaqet për herë të parë Fjolla Morina nga a rratia, si duket këngëtarja

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është në kërkim nga po licia. Pasi ajo u arr atis ndërkohë që ishte në ar rest shtëpie, në një banesë me qira në Kukës.

Pavarësisht se është në kërkim, duket se Fjolla ka vendosur të mos e vr asë mendjen. Mbrëmjen e djeshme, ajo ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet krah partnerit të saj, bi znesmenit Fisnik Syla. Nuk dihet vendodhja se ku ata janë, por vihet re që ambienti është shumë p rivat.

Këngëtarja u arr estua më 19 shtator në pikën kufitare të Morinës me dy armë me vete në makinë. Ndërsa së bashku me të ishte i dashuri i saj dhe shoferi.l.k/abcnews.al